ValkiriaPLRP

Sieć Gier Gothic Multiplayer


#1 2012-06-01 14:59:52

Goloriado

http://img593.imageshack.us/img593/641/user128.png

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 20
Punktów :   

Moje opowiadanie

Witam.Postanowiłem napisać coś swojego,niekoniecznie związaną z RP,lecz opowiadanie.A więc zaczynam.

___________________________________________________________________________________

                                                    Rozdział I-Początek

    Było późne,wietrzne,letnie popołudnie.Grupka przyjaciół postanowiła wybrać się na spacer do pobliskiego lasu,o którym w wiosce często chodziły historie,że dzieje się tam coś dziwnego.W tym momencie zaczniemy naszą opowieść.
Kirgon,Mikrin,Olopel i Ryrial postanowili coś ze sobą zrobić.
-Hej,chłopaki-odezwał się w końcu Olopel-co powiecie na małą wycieczkę do lasu Dziwów?
Mieszkańcy wioski nazywali tak ten las.Chłopcy siedzieli w cieniu drzewa na działce Mikrina.Chwilę panowała cisza,którą w końcu przerwał Kirgon:
-Czyś ty zwariował?!A jeżeli spotka tam nas te stary Burlock?!Jeżeli o mnie chodzi,to ja się wypisuję.
-Ale co ci szkodzi Kirgon?-zapytał kolegę Olopel-Boisz się czy co?
-Nie,nie boję się-Kirgon wstał z ławki oburzony-tylko nie chcę ryzykować życia dla jakiejś twojej chęci!
Ryrial,który stał w oddali,podszedł do kolegów i dołączył się do rozmowy:
-A moim zdaniem nie jest to głupi pomysł.Przynajmniej będzie się coś działo.Popatrzcie na nas-już jest połowa lata,niedługo znowu wracamy do szkoły i zostaniemy rozdzieleni na kolejne 10 miesięcy.Do tej pory nic ciekawego nie robiliśmy,ruszmy się w końcu!Wakacje to czas wypoczynku,ale nie możemy cały czas siedzieć w domach.
-Zgadzam się-dodał Mikrin-Przez cały ten czas siedzieliśmy tylko od rana do wieczora na tej ławce w tym cieniu tego drzewa.Musimy się w końcu ruszyć.Nie wiem jak ty Kirgon,ale ja idę.
-Ja również-dorzucił Ryrial-Nie chcę zmarnować całego życia siedząc na tej ławce nic nie robiąc.
Olopel wstał z ławki i dołączył do Mikrina i Ryriala.
-A więc przegłosowane-powiedział stając między nimi-Nie wiem jak ty Kirgon,ale my idziemy.Możesz zostać lub iść z nami,twoja decyzja.
Kirgon milczał,więc chłopcy ruszyli w stronę wyjściowej bramy.W końcu Kirgon wstał z ławki i dołączył do przyjaciół.
-Macie rację-odezwał się-Nie możemy przesiedzieć całych wakacji pod drzewem.Musimy zażyć jakąś przygodę-Kirgon zerknął w górę-Chodźmy szybciej,ściemnia się.
Przyjaciele ruszyli więc drogą prosto do lasu Dziwów.


_________________________________________________________________________________

Wypowiadajcie się na temat mojego dzieła.Nie jest to oczywiście koniec,lecz każdego dnia bedę pisał po 1 rozdziale,czasami po 2.Komentarze mile widziane.

Offline

 

#2 2012-06-01 22:41:56

 Raksook

http://www.klubseatibiza.pl/forum/images/ranks/admin.png

11655840
Skąd: Farma Onara
Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 206
Punktów :   
WWW

Re: Moje opowiadanie

wiesz co nie podoba mi sie wole cos z gotem zwiazane


OgiS/Raksook

Offline

 

#3 2012-06-02 14:14:19

Hulk

http://img593.imageshack.us/img593/641/user128.png

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 53
Punktów :   

Re: Moje opowiadanie

nic poza dialogamu z ktorych i tak nic nie wiem.Nie jestem mistrzem wiec nie powinienem oceniac ale mi sie nie posoba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zetateam.pun.pl www.zabkowiceslaskie.pun.pl www.zakonpytonga.pun.pl www.patapon3.pun.pl www.350z.pun.pl